• WhatsApp Business API


  Nowe rozwiązanie do komunikacji mobilnej dla firm w naszej ofercie

  Dowiedz się więcej
 • 1

Tide Software będzie partnerem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce podczas piątej edycji największego wydarzenia dla pozabankowego sektora pożyczkowego, które odbędzie się 11 maja w Warszawie.

Kongres okazją do dyskusji

Organizowany od 2012 roku kongres to forum dyskusyjne o stanie i perspektywach rozwoju pozabankowego sektora pożyczkowego, praktykach biznesowych, regulacjach prawnych oraz o innowacjach i usprawnieniu procesów biznesowych. W dyskusji biorą udział osoby zarządzające firmami pożyczkowymi, przedstawiciele banków, firm doradztwa i pośrednictwa finansowego.

Przed firmami sektora pożyczkowego w 2016 roku stoi wiele wyzwań, m.in. wejście w życie ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowym i wprowadzenie nadzoru nad instytucjami pożyczkowymi. 11 maja będzie dobrym momentem do zastanowienia się jak powyższe zmiany wpłyną na funkcjonowanie instytucji pożyczkowych. Kolejne bloki tematyczne dotyczyć będą zarządzania ryzykiem w aspekcie walki konkurencyjnej o klienta oraz strategii finansowania działalności instytucji pożyczkowych. Uczestnicy kongresu nie tylko podsumują działanie polskich instytucji pożyczkowych, ale określą też trendy decydujące o rozwoju sektora.

III Kongres Sektora Pożyczkowego - 21 maja 2014 from KPF on Vimeo.

Partnerstwo Tide Software

Tide Software obsługuje banki i firmy sektora pożyczkowego w zakresie działań marketingowych, obsługi procesu udzielania pożyczek, jak i windykacji należności. Kongres będzie okazją do przedstawienia korzyści z usług Tide: masowej wysyłki SMS, email, faks oraz obsługi połączeń przychodzących (infolinia) i wychodzących (call center). Usługi Tide zyskują uznanie instytucji finansowych dzięki możliwości powiązania działania usług między sobą i wysokim standardom bezpieczeństwa danych osobowych i wrażliwych.

Zobacz też: Usługi Tide dla windykacji i call center

Porozmawiajmy o zwiększeniu skuteczności windykacji

Usługi partnera kongresu wpisują się w jej tematykę, a szczególnie w problematykę zarządzania ryzykiem, tj. zwiększenie efektywności windykacji. Podczas kongresu będzie można poznać możliwości obsługi procesu windykacji przez usługi Tide, począwszy od wysyłki email, przez kontakt telefoniczny, po wysyłkę SMS. Przedstawiciele Tide Software podzielą się też swoją wiedzą w zakresie zwiększania skuteczności telewindykacji poprzez rotację numeracji, dynamiczny IVR, kontrolę numeracji skażonej, przekierowania dłużnika odsłuchującego wiadomość głosową (VMS) do negocjatorów, itd.

Tide Software zaprasza na V Kongres Sektora Pożyczkowego. Więcej informacji na www.kpf.pl.

Spotkasz nas również podczas konferencji poświęconej windykacji B2C ACCD. Więcej: Tide Software Srebrnym Partnerem ACCD

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1