• 1

18-19 listopada w Expo XXI Warszawa odbędzie się VI edycja Targów Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu RetailShow. Zapraszamy do naszego stoiska G01 oraz na nasze wystąpienie w Retail Innovations Theatre, gdzie zaprezentujemy nowoczesne narzędzia komunikacji z klientami.

Targi RetailShow

To międzynarodowe, największe wydarzenie branży handlowej w Europie Środkowo-Wschodniej, które w 2014 roku przyciągnęło przeszło 4 tys. osób. Wystawcy prezentują tam najnowsze produkty i rozwiązania niezbędne do wyposażenia i aranżacji placówek handlowych. Obecni będą także producenci i dystrybutorzy systemów informatycznych dla branży handlowej w obszarach zakupów, sprzedaży, marketingu, logistyki czy księgowości, jak też rozwiązań sprzedażowych za pomocą kanałów e-commerce & mobile. Nasza firma zaprezentuje kompleksowe usługi komunikacji z klientami poprzez SMS, email i głos.

Modelowy sklep

Tak jak i w zeszłym roku, będzie można wejść do stworzonego zgodnie z najnowszymi trendami sklepu modelowego. Perfect Store będzie umieszczony pośrodku hali, nieopodal naszego stoiska G01. W realnych warunkach pokazane zostaną rozwiązania konkurencyjnych firm.

Wystąpienie w Retail Innovations Theatre

Podczas wystąpienia (pierwszego dnia targów, o godz. 11:15) pokażemy, jak skutecznie komunikować się z klientami detalicznymi poprzez SMS i email. Omówimy najlepsze praktyki konkretnych marek odzieżowych, obuwniczych i usługowych. Przedstawimy wprowadzone przez nich pomysły na zachęcenie klientów do zakupu, zasady inteligentnego łączenia kanałów komunikacji, rolę dynamicznych treści i geotargetowania. Pokażemy również wydajne narzędzia wspomagające budowę bazy danych o konsumentach zgodnie z wytycznymi GIODO i poprawiające jakość zebranych informacji.

Gdzie nas znaleźć?

Czekamy na zwiedzających w Salonie IT & e-Commerce przy stoisku narożnym G01, niedaleko pokazowego sklepu Perfect Store.

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1