• 1

15 października br. odbyła się 6. gala finałowa konkursu PRCH Retail Awards. Tide Software, jako członek Polskiej Rady Centrów Handlowych, wziął w tym wydarzeniu udział z przeszło 380 przedstawicielami branży retail.

Z roku na rok wyższy poziom

PRCH Retail Awards to konkurs kierowany do centrów i sieci handlowych. 6. edycja spotkała się z jeszcze większym zainteresowaniem branży w stosunku do roku poprzedniego i zebrała rekordową liczbę zgłoszeń konkursowych. W tym roku kapituła jury przyznała 11 nagród głównych i aż 11 wyróżnień. Organizatorzy podkreślili wysoki poziom zgłoszonych aplikacji.

Ciekawe kampanie CSR

Tide Software pamięta o społecznej odpowiedzialności biznesu, sponsorując lokalne wydarzenia. Z tego powodu najbardziej zainteresowało nas rozstrzygnięcie konkursu w kategorii „Kampania CSR Centrum Handlowego Roku 2015”.

Nagrodę za akcję w Parku Handlowym Bielany w Wrocławiu pt. „Recycling na Wielką Skalę” zdobyła IKEA Centres Poland S.A.. Warto tu wspomnieć o wyróżnieniu za kampanie CSR w Centrum Handlowe FORUM w Gliwicach pt. „Dobry Rok z Korczakiem”, zorganizowaną przez Jones Lang LaSalle Property Management Sp. z o.o.

Dobra zabawa i networking

Gala PRCH Retail Awards to również networking w gronie przeszło 380 przedstawicieli branży, który został uatrakcyjniony konkursami i kuchnią molekularną. Ciekawą rozrywką było poznanie świata wirtualnej rzeczywistości oraz punkt kulminacyjny akcji „SOS – Send one Suite” zorganizowanej wraz ze stowarzyszeniem Dress for Success Poland w celu pomocy kobietom w trudnej sytuacji życiowej i zawodowej.

Kolejna gala już za rok.

YouTube: PRCH
 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1