• 1

Tide Software zaprezentował na Stadionie Narodowym w Warszawie, podczas targów ReDI, ofertę usług wspierających komunikację z klientami sieci detalicznych. To już druga edycja tego wydarzenia, organizowanego przez Polską Radę Centrów Handlowych.

Idea ReDI

Retail Destination Initiative aspiruje do bycia najważniejszym europejskim miejscem spotkań i rozmów przedstawicieli miast, najemców, deweloperów oraz instytucji finansowych działających i rozwijających się na rynku Europy Centralnej i Wschodniej. W tym roku na targach można było spotkać ponad 1400 przedstawicielami najemców, zarządców, inwestorów i usługodawców.

Druga edycja targów ReDi, organizowanegych przez Polską Radę Centrów Handlowych

Sieci handlowe z wydajnymi usługami TideMobile i TideEmail

Podczas targów szeroko omawianym zagadnieniem była masowa wysyłka SMS poprzez usługę TideMobile i możliwość jej integracji z systemem CRM/programem lojalnościowym, kasowym lub stroną internetową. Taka integracja pozwala wysyłać spersonalizowaną treść SMS i wskazywać konkretny moment wysyłki, np. zaraz po dokonaniu zakupu w sklepie, z podziękowaniem i informacją o stanie konta w programie lojalnościowym. Innym zastosowaniem SMS jest badanie satysfakcji klientów.

Naturalnym uzupełnieniem kontaktu poprzez SMS są kampanie emailingowe, które wspiera usługa TideEmail, charakteryzująca się dużą skutecznością w zakresie dostarczania wiadomości.

Obie usługi posiadają narzędzia ułatwiające budowę bazy danych klientów: zintegrowany formularz online na stronę www i Facebook oraz aplikacje dla sprzedawców.

Infolinia dla klienta detalicznego

Tide Software zaprezentował też swoją najnowszą usługę: inteligentną infolinię, która potrafi rozpoznać dzwoniącego klienta, odczytać za pomocą naturalnie brzmiącego syntezatora mowy ważne informacje, np. godziny otwarcia sklepu w okolicy i przekierować rozmówcę na dowolny numer telefonu: do wybranego działu lub pracownika sklepu.

Zdjęcie: PRCH

 • Koncepcja firmy

  Strategia Tide Software oparta jest na doświadczeniach, organizacji i sposobie myślenia zgodnych z „drogą Toyoty”. Read More
 • Otoczenie biznesowe

  Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie przyjaznych relacji z wieloma firmami. Read More
 • Oferty pracy

  Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2015. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertami pracy w naszej firmie. Read More
 • Aktualności prasowe

  Bierzemy udział w konferencjach, sponsorujemy zespół rajdowy, udostępniamy nowe usługi. Read More
 • O nas

  Stawiamy na innowacyjność oraz na ludzi, co daje nam określony rezultat biznesowy. Read More
 • Kontakt

  T: (22) 29 27 900 E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Read More
 • 1