Miło nam, że tu jesteś!

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi rozwiązaniami komunikacji biznesowej! Wypełnij formularz obok, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą.

Dodatkowo bezpłatnie otrzymasz nasz e-book:

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ
Jeżeli udzielisz poniższe zgody [w celu otrzymania od nas informacji o usługach Tide Software] – otrzymasz na podany adres email nasz autorski ebook po potwierdzeniu udzielonych zgód. Każdą zgodę można wycofać w każdym czasie – bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed dniem cofnięcia zgody.
Administratorem danych osobowych jest Tide Software Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, a przekazane dane będą przetwarzane w celu wysyłki ebooka oraz w celach marketingowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora – informowania o świadczonych usługach. Pełną treść klauzuli informacyjnej RODO przeczytaj tutaj. Znajdziesz w niej: dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych, cel przetwarzania Twoich danych, Twoje prawa, odbiorcę Twoich danych. Dane podajesz nam dobrowolnie i masz prawo między innymi do cofnięcia udzielonej zgody.

*
Pola obowiązkowe


Czym jest sprawna infolinia


„Infolinia Tide to usługa, która była w naszym portfolio od dawna. Jednak nowe warunki pracy okazały się być dla niej kolejnym, dobrym zastosowaniem. (…) Staramy się wszędzie tam, gdzie to możliwe, maksymalnie zautomatyzować proces obsługi klienta.”


Kamil Paduch, Kierownik Zespołu Sprzedaży Tide Software Sp. z o.o.


O czym jest e-poradnik?

 

W e-poradniku znajduje się instrukcja, która w przejrzysty sposób pokazuje proces konfigurowania Infolinii Tide Software. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zoptymalizować proces tak, aby nasi klienci poświęcili na to minimum czasu, skupiając się na satysfakcji ze sprawnej, zautomatyzowanej infolinii.

  • Dlaczego warto mieć nowoczesną infolinię?
  • Jak działa taka infolinia?
  • Jak wygląda proces konfiguracji?

Jeśli któreś z tych pytań pojawiło się w Twojej głowie, to znaczy, że ten e-poradnik jest dla Ciebie!

Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!