Strona główna
Firma
Kariera
Dyrektor Działu Wsparcia Klienta
Białystok • Stacjonarna

Kim jesteśmy?

Jesteśmy innowacyjną firmą technologiczną, która stawia na ciągły rozwój i doskonalenie. Nasza kultura pracy opiera się na współpracy, otwartości na nowe pomysły i technologie. Tworzymy przestrzeń, w której każdy ma możliwość wyrażania swoich pomysłów i realizacji zawodowych celów. Wprowadź zmiany, które mają znaczenie – Dołącz do nas jako Dyrektor Działu Supportu!

2008
Od 2008 roku zdobywamy zaufanie banków, e-commerce, dużych i małych firm

Opis stanowiska

Poszukujemy wyjątkowego lidera, który stanie na czele naszego Działu Supportu, pełniąc kluczową rolę w obszarze wsparcia technicznego i obsługi Klienta. Poszukujemy:
Wizjonera w Zarządzaniu: Czy masz wizję, jak zarządzać zespołem, który pomaga innym? Szukamy lidera z pasją, który rozumie, że serce każdej firmy tkwi w jej ludziach, osoby, która nie boi się wyzwań i ma odwagę wprowadzać śmiałe zmiany.
Mistrza Organizacji: Poszukujemy specjalisty, który z łatwością zarządza złożonymi procesami i ludźmi, dbając o płynność pracy i jakość usług oraz wzmacniając zadowolenie naszych Klientów.
Eksperta od Rozwiązywania Problemów: Jeśli uważasz, że Twoja zdolność do szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów jest nieoceniona – będziesz miał okazję wykorzystać te umiejętności, prowadząc zespół do sukcesu.

Twoje zadania:

Zarządzanie Zespołem: Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu wsparcia technicznego, w tym zarządzanie zasobami ludzkimi, rekrutacja, szkolenia, rozwój kompetencji pracowników oraz ocena ich wyników.

Opracowywanie Strategii Działu: Tworzenie i wdrażanie strategii działu wsparcia, mającej na celu optymalizację procesów, podniesienie jakości obsługi Klienta oraz zwiększenie efektywności zespołu.

Monitorowanie i Analiza Wydajności: Regularne analizowanie danych dotyczących wydajności i skuteczności działu, identyfikacja obszarów do poprawy oraz wdrażanie odpowiednich działań korygujących.

Współpraca Międzydziałowa: Intensywna współpraca z innymi działami firmy, takimi jak IT, marketing czy sprzedaż, w celu zapewnienia spójności działań i efektywnego wsparcia Klienta oraz raportowanie bezpośrednio do Zarządu

Zarządzanie Budżetem Działu: Efektywne zarządzanie budżetem działu, w tym planowanie wydatków, kontrola kosztów i optymalizacja wykorzystania zasobów.

Innowacje i Ulepszenia: Wprowadzanie nowych technologii i metod pracy, które mogą zwiększyć efektywność działu i poprawić doświadczenia klientów.

Nasze wymagania:

Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem Wsparcia Klienta – Supportu/ HelpDesku/ ServiceDesku lub na podobnym stanowisku

Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu zharmonizowanych procesów i metod raportowania KPI

Świetne posługiwanie się systemami do zarządzania obsługą zgłoszeń i pracą zespołu

Umiejętność zarządzania czasem własnym i czasem pracowników oraz planowanie działań z wyprzedzeniem

Znajomość systemów planowania pracy

Wykształcenie wyższe

Komunikatywność, decyzyjność oraz dobre umiejętności interpersonalne

Kreatywne i innowacyjne podejście w rozwiązywaniu problematycznych kwestii

Mile widziane: znajomość SQL

Oferujemy:

Zarządzanie samodzielnym i dynamicznie rozwijającym się zespołem, który jest kluczowy dla naszej organizacji

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub kontrakt B2B (do wyboru) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, tworzącej innowacyjne rozwiązania

Możliwość dołączenia do naszego dedykowanego programu managerskich studiów podyplomowych realizowanych wspólnie z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie

Pakiet socjalny (kursy językowe, ubezpieczenie medyczne, karnety sportowe, grupowe ubezpieczenie na życie)

Przyjazną atmosferę w pracy oraz wyjazdy integracyjne budujące Twoje relacje z innymi. Byliśmy już na Malcie, w Neapolu, Barcelonie, Lizbonie, Wrocławiu, a jeszcze wcześniej w Toskanii!

Oferty CV z dopiskiem Dyrektor Działu Wsparcia Klienta prosimy przesłać na adres

praca.support@tidesoftware.pl

Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w tym procesie rekrutacyjnym. Zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

Jeśli chcesz, abyśmy odezwali się w przyszłości dopisz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Tide Software Sp. z o.o., w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Wiem, że tę zgodę mogę cofnąć w każdej chwili.

Administrator Danych Osobowych: Tide Software Sp. z o.o., ul. Kolejowa 12c lok. 14, 15-701 Białystok, e-mail: info@tidesoftware.pl
Inspektor Ochrony Danych: IOD@tidesoftware.pl

Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych – przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO. Dane osobowe związane z uczestnictwem w tej rekrutacji będą przechowywane do czasu jej zakończenia. Jeśli wyraziłaś/eś zgodę na uczestnictwo w następnych rekrutacjach, do czasu cofnięcia tej zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Tide Software, jak też podmiotom udzielającym jej wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Masz również prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie w w/w celach jest dobrowolne, ale niezbędne by uczestniczyć w bieżącym procesie i ew. przyszłych rekrutacjach.