• 1
 • 2

Teczka prasowa

Przygotowaliśmy zbiór materiałów, które mogą się przydać. Począwszy od plików graficznych, przez spis naszych stron www i profili social media, po opisy usług i firmy.

Grafiki i opisy dla dziennikarzy Logotypy do pobrania

 • TideSoftware +

  TideSoftware Tide Software dostarcza usługi w chmurze do masowej wysyłki: SMS, MMS, VMS, Fax i E-mail. Zintegrowane narzędzie TidePlatform.com pozwala dodatkowo na: pełną personalizację treści, geotargetowanie i dokładne raportowanie.
  TidePlatform.com wspiera również zarządzanie infolinią i dostarcza technologię SIP Trunk do masowych połączeń telefonicznych. Z usług korzysta obecnie przeszło 4000 klientów.
  Pobierz logopyty Odwiedź FanPage naszej firmy
  Ćwierknij do nas
  Zainspiruj się pinami
  Obejrzyj filmy
 • TideMobile +

  TideMobile Usługa masowej wysyłki SMS, Voice SMS i MMS. Wspiera wszystkie rodzaje wymienionych wiadomości, w tym generowanie i wysyłkę kodów kreskowych i QR. Możliwa wysyłka z użyciem nadpisów do wszystkich sieci GSM w Polsce. Usługę można integrować z systemami obsługującymi programy lojalnościowe, CRM i ERP.
  Pobierz logopyty Odwiedź FanPage usługi TideMobile
  Ćwierknij do nas
 • TideCC +

  TideCC System Tide Contact Center umożliwia zarządzanie online wieloma lokalizacjami i pracą agentów z dowolnego miejsca, również z domu. Wydajny dialer predyktywny, skrypty i ankiety, interaktywny panel managera i wiele innych funkcjonalności.
  Pobierz logopyty Odwiedź FanPage usługi TideCC
  Ćwierknij do nas
 • TideTelco +

  TideTelco Usługa masowej wysyłki powiadomień głosowych (Voice Mailing) i fax (Fax Mailing), w tym wirtualizacji faksów. Wsparcie połączeń głosowych dla dużych firm, call center oraz budowa infolinii z opcją wirtualnej centralki telefonicznej.
  Pobierz logopyty Odwiedź FanPage usługi TideTelco
  Ćwierknij do nas
 • TideEmail +

  TideEmail Profesjonalna usługa masowej wysyłki e-mail, dostępna online. Umożliwia samodzielną konstrukcję wiadomości, sprawdzenie czy e-mail nie jest spamem, przygotowanie spersonalizowanych treści, w tym pobieranie danych z systemów CRM i ERP. Dokładne raportowanie pomaga m.in. określić współczynnik CTR. Udostępnia narzędzia do zarządzania bazą adresową zgodnie z wytycznymi GIODO. TideSoftware oferuje również usługę wysyłki do wysegregowanej grupy odbiorców.
  Pobierz logopyty Odwiedź FanPage usługi TideEmail
  Ćwierknij do nas
 • 1

Kontakt Dla dziennikarzy

Edyta Szyszło 
T: 732 480 336 
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dokładna lokalizacja siedziby i inne dane kontaktowe dostępne są tutaj.

Zapraszamy na strony produktowe: